ПРО ПОРТАЛ

Портал створено в рамках проєкту “Завжди на зв’язку” за фінансування Фонду соціального захисту інвалідів України за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Мета створення порталу – об’єднати інформацію, яка може бути корисною для людей з інвалідністю або людей із досвідом інвалідності, в одному місці і залучити якомога більше людей до активної взаємодії у рамках цього віртуального простору.

НАШІ ЕКСПЕРТИ

ОЛЕНА ЯРА

Кандидатка юридичних наук, професорка, декан юридичного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України, експертка з прав людини та юридичних питань.

Тренерка з питань юридичного супроводу жертв насильства.

ІРИНА САРАНЧА

Експертка з питань доступності та потреб людей з порушеннями опорно-рухового апарату

Кандидатка педагогічних наук, психологиня, голова громадської організації «Паросток», доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Жінка з інвалідністю, понад 10 років практичного досвіду з питань психо-соціального досвіду осіб з інвалідністю.

ВЯЧЕСЛАВ ОВСЄЄНКО

Президент Громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання осіб з інвалідністю «Бачення розмовою». Соціальний підприємець, займається проєктами, націленими на освіту та сприяння працевлаштування людей з інвалідністю. Упродовж 2020-2021 рр. організував ведення Волонтерської гарячої лінії «Stop Covid-19» в Харківській обл.

Засновник он-лайн проєкту Acoustic UA з навчанням для людей з інвалідністю.

ОЛЕНА УЛЮТІНА

Кандидатка юридичних наук, доцентка, професорка кафедри, заступниця декана з навчальної та виховної роботи юридичного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України, експертка з акредитації освітніх програм.

Експертка проєкту з питань юридичного супроводу та захисту людей з інвалідністю, правових аспектів кібербезпеки.

НАТАЛІЯ МОСКОВЕЦЬ

Експертка з питань взаємодії з людьми з порушеннями слуху та перекладу на українську жестову мову.

Голова ГО перекладачів жестової мови «Міст», викладачка української жестової мови Університету «Україна», голова конфліктної комісії Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови.

ОЛЕНА КОСОВЕЦЬ

Експертка з інклюзивного навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Кандидатка педагогічних наук, фахівчиня з інклюзивного навчання незрячих учнів, старша викладачка кафедри математики та інформатики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

ВАЛЕРІЙ ЧУМІКОВ

Експерт із інформаційних потреб осіб з цукровим діабетом та осіб з інвалідністю з числа тимчасово переміщених осіб. Має військову та економічну освіту і понад 7 років досвіду в забезпеченні інформаційних потреб осіб з інвалідністю та тимчасово переміщених осіб.

ТЕТЯНА МУРАШКО

Експертка з медичного супроводу та реабілітації осіб з інвалідністю. Лікарка-педіатр, фахівчиня з людинно-тваринної взаємодії та каністерапії.

КАТЕРИНА СЕМЕНІХІНА

Контент-менеджерка порталу “Завжди на зв’язку”.

Фахівчиня з соціальної роботи, має економічну освіту та великий досвід роботи з інформацією.

ОЛЕНА ОМЕЛЬЧЕНКО

Контент-менеджерка порталу “Завжди на зв’язку”.

Начальниця відділу науки, міжнародної діяльності та інклюзивної освіти Вінницького інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, має великий досвід роботи з інформацією у сфері соціальної інклюзії.

КОМАНДА ПРОЄКТУ

АНАТОЛІЙ БРАЖЕЄВ

Психолог, менеджер проєкту, голова організації, громадський діяч, працює з проблемами психологічного супроводу жертв насильства упродовж останніх 5 років, автор унікальної комплексної методики соціально-психологічної реабілітації.

Має у своєму доробку різноманітні програми психологічної корекції та відновлення психічних станів, працює над розробкою програм для психодіагностики та психологічного супроводу за допомогою технологій штучного інтелекту.

СЕРГІЙ ШЕЛОМОВ

Фахівець у галузі IT-технологій та веб-дизайну, відповідає за організацію онлайн-процесів та залучення необхідних веб-ресурсів.

IT-фахівець організації.

СВЕТЛАНА ИЛИНИЧ

Кандидатка філологічних наук, поєднує філологічну та психологічну освіту, є досвідченою освітньою менеджеркою та тренеркою з ефективного навчання та соціальної інклюзії.

Контент-менеджерка та адміністраторка веб-порталу.

СВІТЛАНА ГОЛУБ

Правозахисниця, має досвід громадської діяльності та юридичного супроводу імплементації основних соціальних реформ.

Консультантка менеджера проєкту, член організації.

© Copyright 2021 - 2023
Перейти до вмісту